РУ

Наші переваги

Будучи багаторічним постачальником різнопланової спецтехніки провідних світових виробників в Україну, «Модус» пропонує державним і приватним компаніям поставку спеціалізованих машин, а також механізмів з подальшою установкою на шасі вантажних автомобілів. У нас можна замовити будь-яку техніку для виконання будівельних, монтажних, вантажно-розвантажувальних та інших робіт на найвигідніших умовах.

У чому вигода співпраці з «Модус»

Наша компанія пропонує широкий асортимент різних машин - від автокранів і маніпуляторів до автобетонозмішувачей і причіпної техніки. Замовляючи спецтехніку в «Модус», ви отримуєте:

  • можливість придбати оригінальні надійні і довговічні машини і механізми, що відповідають міжнародним стандартам якості, за ексклюзивною ціною, оскільки ми є офіційними дилерами в Україні таких всесвітньо відомих марок, як:
    • пряму офіційну гарантію виробника на надбудову спецтехніки та автомобільне шасі, а також гарантію нашої компанії на монтажні роботи, якщо установка надбудови виконувалася фахівцями «Модус»;
    • сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки кваліфікованим персоналом нашої сервісно-ремонтної служби, оснащенної необхідним обладнанням, якісними матеріалами та оригінальними запасними частинами.

    Ми забезпечимо тривалу експлуатацію купленої техніки з максимальним циклом роботи без ремонту і мінімальними витратами часу на технічне обслуговування, поточні та позапланові ремонти.

    Заходьте в наш каталог і замовляйте необхідні для роботи машини!

FASSI Palfinger SANY Liebherr CSM Cantoni GT Semi Trailer Arslan Ansan